ZAKLÁDÁME SBOROVOU DĚTSKOU KNÍŽKOVNIČKU

Co je to dětská sborová knížkovnička?

Knížkovnička je knihovní fond, hromádka knížek s křesťanskou tématikou, které si budou moci děti i rodiče půjčit v našem kostele a učitelé je budou moci využívat v nedělce. V knížkovničce mohou být kromě knížek i CD – mluvené slovo nebo písničky s křesťanskou tématikou.

Jak fond vznikne?
Některé knížky sbor už vlastní, další nakoupí ze seniorátního mikroprojektu nebo jako součást vánoční nadílky dětem. A v neposlední řadě bude fond tvořen ze zapůjček a darů od členů sboru.

Zapojte se, zapůjčte, darujte

Máte doma dobré dětské knížky nebo audio s křesťanskou tématikou a už je nepoužíváte? Podělte se o ně s ostatními.
Můžete je zapůjčit nebo darovat. Přineste je kteroukoli neděli do kostela.
Komise* složená ze sestry farářky a učitelů nedělní školy posoudí, zda má o zařazení Vámi poskytnutých knížek zájem. Pokud ano, knížky řádně zaevidujeme a zařadíme do knížkovničky. Pokud o knížky nebudeme mít zájem, s poděkováním je Vám vrátíme.

Členové komise: Kateřina Roskovcová, Tereza Cimrmanová, Alžběta Hájková, Marta Soukupová, Martina Votavová