Ohlášky – 7. dubna 2024

1. Dnes odpoledne nás zvou manželé Hájkovi ke křtu svého syna Matyáše. Ekumenické křestní bohoslužby se konají u nás v kostele od 14:30.

2. Srdečně zveme k bohoslužbám příští neděli, v Nymburce i v Hořátvi v obvyklou dobu.

3. V příštím týdnu se konají tato setkání:

V úterý od 9:00 v presbyterně seniorátní pastorální konference. Prosíme vás o pomoc s pohoštěním pro faráře našeho seniorátu. Je možné přinést na faru v pondělí nebo pak v úterý ráno do domečku. Děkujeme předem za pomoc!

V úterý večer od 19 hodin bude schůze staršovstva.

Ve středu dopoledne schůzka maminek od 10:00 na faře. Večer pak příprava snoubenců.

V pátek se v domečku k vyučování od 14:30 sejdou děti. Od 18:00 mládež.

4. Prosíme, nezapomínejte na dlouhodobé sbírky. Vaše dary jsou pro dobré účely. Vzadu na stole jsou kasičky i listiny. Také je tu prosba od Farní Charity Nymburk: V sobotu 13. dubna bude v Albertu probíhat sbírka potravin. Prosíme, pomozte shromáždit potraviny a další zboží pro potřebné lidi. Stačí udělat nákup v Albertu a po zaplacení toto zboží vložit do košíků Charity. Mnohokrát děkujeme, že pomáháte!

5. Již nyní si můžete vybírat z letních rekreací, které pořádá naše církev v Bělči. Také jsou velmi žádáni dobrovolní asistenti na pobyty s postiženými lidmi.

6. Na nástěnce najdete plakát s ohlášeným koncertem v našem kostele: 20. dubna vystoupí soubor Musica florea s programem: Neznámý Leoš Janáček a počátky baroka.

6. Dnešní chrámová sbírka bude věnována na dílo Páně v našem sboru.

7. Po bohoslužbách zveme na kávu venku u domečku.