Ohlášky – 5. listopadu 2023

1. Srdečně zveme k bohoslužbám příští neděli do Hořátve nebo do Nymburka. Sbírka bude věnována na Jubilejní toleranční dar.

2. V týdnu zveme k těmto setkáním:

V úterý se o svém setkání maminky s dětmi aktuálně domluví. Navečer od 17:30 je na faře pracovní porada o rekonstrukci fary a od 19 hodin je schůze staršovstva.

Ve čtvrtek zkouška zpěvu na vánoce od 17 hodin.

V pátek vyučování dětí od 14:40.

V sobotu proběhne v Kolíně jednání konventu Poděbradského seniorátu. Mládež proto bude přesunuta na další týden.

3. Rovněž na sobotu 11. listopadu ohlašujeme podzimní brigádu od 9 hodin. Převážně bude třeba hrabat listí. Druhá část brigády na dokončení prací bude svolána na sobotu 25. listopadu. A ještě v tutéž sobotu (11.11.) bude probíhat potravinová sbírka na Farní charitu u sv. Mikuláše v Nymburce. Jako již dříve, přímo v Albertu budou nákupy vybírány.

4. Můžete si objednat nástěnný kalendář evangelických kostelů pro rok 2024. Prohlédněte si jej a zapište se do seznamu. Na plakátku z chráněné dílny Rolnička si můžete vybrat dárky. Nákup koordinuje sestra Martina Votavová. A ještě je možné koupit si Hesla JB 2024 za 50 Kč.

5. Staršovstvo vyhlásilo dlouhodobou sbírku na opravu drátěné části plotu, která bude stát cca 90 tis Kč. Kdo můžete jakýmkoli darem přispět, tak se zapisujte na listinu a peníze můžete buď poslat na účet nebo dát sestře Šárovcové.

6. Děkujeme vám, kteří jste připravovali dnešní bohoslužby.

7. Dnešní chrámová sbírka bude věnována na dílo Páně v našem sboru.