Ohlášky – 4. června 2023

1. Srdečně zveme k bohoslužbám příští neděli do Hořátve i do Nymburka, kde budou připraveny bohoslužby s dětmi.

2. V týdnu zveme k těmto setkáním:

V úterý se v 16:00 sejdou maminky s dětmi. Schůze staršovstva bude tentokrát již v 18 hodin.

Ve středu zveme k biblické hodině na nymburskou faru od 19:00. Online formu biblických prozatím opouštíme.

V pátek mají děti ve 14:40 svou biblickou hodinu a v 18 hodin mládež svou schůzku s přípravou na tábor.

3. V sobotu zveme všechny děti na venkovní hru nazvanou „Ježíš a drak“. Děti se sejdou na zahradě u kostela v 15: 30. Po hře mohou ve sboru zůstat a přespat tu buď ve vlastním stanu nebo v přesbyterně na karimatce. Všechny potřebné informace najdete na letáčcích vzadu na stole. Prosíme, přihlaste děti u sestry farářky. Velmi to pomůže organizaci.

4. V pátek 2. června se náš sbor podílel na 15. ročníku celorepublikové Noci kostelů. V Hořátvi navštívilo kostel 70 návštěvníků a v Nymburce 220. Děkujeme všem, kteří s organizací pomohli.

5. Dnes naposledy je možné přispět finančním darem na sbírku pro Jeronýmovu jednotu – určenou k podpoře sborů, které něco opravují nebo staví. Peníze můžete složit hotově u sestry Šárovcové a nebo ještě dnes poslat na sborový účet pod VS 5. V obou případech se zapište na listinu vzadu na stole a vyznačte způsob platby. Děkujeme.

6. Děkujeme všem, kteří jste dnes sloužili a připravili tyto bohoslužby.

7. Chrámová sbírka bude věnována na dílo Páně v našem sboru.

8. Po bohoslužbách zveme ke kávě na zahradu.