Ohlášky – 3. září 2017

Oznámení

1. Srdečně zveme k bohoslužbám příští neděli v Hořátvi i v Nymburce. Poslouží nám br. dr. Roskovec. Část členů sboru i se s. farářkou bude na víkendovém pobytu v Herlíkovicích.

2. Prosíme učitele NŠ, aby se dnes po bohoslužbách zdrželi v kanceláři k poradě.

3. V úterý v 19 hodin se koná schůze staršovstva.

Děti a mládež se poprvé sejdou až v pátek 15. září.

Také biblické hodiny pro dospělé budou zahájeny až od dalšího týdne a budou přesunuty na středu od 19:30. Poprvé tedy 13. září.

4. Ještě tu máme jednu prosbu z mělnického sboru. Jedna dívka shání dočasně ubytování, protože zatím není místo v internátu v Poděbradech. Z Nymburka by dojíždění obtížné nebylo, proto se rodiče obrátili o pomoc i na náš sbor. Kdo byste měli tuto možnost, řekněte to s. farářce.

5. Dnešní chrámová sbírka bude věnována na celocírkevní křesťanskou službu. Z tohoto fondu se poskytuje sociální pomoc zaměstnancům církve v naléhavých případech. Sbírku vykoná: