Ohlášky – 28. listopadu 2021

1. Z důvodů nouzového stavu se dnes odpoledne ruší program na náměstí. Byl však předtočen a je možné jej vidět online na webu města.

Od 18 hodin zveme do sboru Křesťanské společenství v Komenského ulici na Adventní Tichou hodinku. Proto obvyklé Hovory o víře jsou přesunuty na příští neděli.

2. V týdnu zveme k těmto shromážděním:

V úterý se v presbyterně 16:30 sejdou rodiče s nejmenšími dětmi.

Ve středu bude biblická hodina online od 20:00. https://meet.jit.si/ccenymburk

Ve čtvrtek se sejdou zpěváci k nácviku na vánoce.

V pátek mají děti biblickou hodinu od 14:45. Mládež se tentokrát nesejde, protože večer od 19 hodin se v našem kostele koná koncert Hlaholu. Vstup je zdarma, pouze se bude kontrolovat bezinfekčnost.

3. Druhou adventní neděli zveme k bohoslužbám do Hořátve i do Nymburka. Proti původnímu usnesení staršovstva jsme se rozhodli každonedělní slavení večeře Páně raději zrušit, v naději že v adventu 2022 již to možné bude.

4. Doporučujeme výtisky Evangelických kalendářů se zajímavým vyprávěním o církevních kaplanech a biblické úvahy Na každý den 2022, každé za 145 Kč. Také nabízíme Hesla JB 2022 po 40 Kč. Najdete je na postranním stole i s kasičkou.

5. Nabízíme nová čísla ČB s tématem „Konec života“ a také nerozebrané tiskoviny vzadu na stojanech.

6. Dnešní chrámová sbírka bude věnována na dílo Páně v našem sboru. Prosíme i o vaše příspěvky na dětskou vánoční slavnost, která bude 4. adventní neděli.

7. U varhan dnes slouží Jan Roskovec, nedělní školu učí Tereza Cimrmannová a presbyterskou službu má Ester Šárovcová. Děkujeme.