Ohlášky – 29. října 2023

1. Srdečně zveme k bohoslužbám příští neděli v Hořátvi i v Nymburce.

2. V týdnu zveme k těmto setkáním:

V úterý schůzka maminek s dětmi od 16 hodin.

Ve čtvrtek první zkouška zpěvu na vánoce od 17 hodin.

V pátek vyučování dětí od 14:40.

3. Ohlašujeme podzimní brigádu na sobotu 11. listopadu od 9 hodin. Ten den se také v Kolíně koná konvent Poděbradského seniorátu, kde náš sbor zastupuje sestra farářka a bratr místokurátor Tomáš Groll.

4. U vchodu najdete plakát na Pecha Kucha Night, která bude tentokrát v našem kostele, a sice v sobotu 4. listopadu od 19:20. Další informace o programu a vstupném zjistíte na letáčcích, které jsou na stole.

5. Děkujeme sestře Nadě Benešové za dar 10 tis Kč našemu sboru. Také děkujeme bratřím, kteří včera brigádnicky vyměnili střechu na kůlnách. Dík patří i všem, kteří připravovali dnešní bohoslužby.

6. Staršovstvo vyhlašuje dlouhodobou sbírku na opravu drátěné části plotu, která bude stát cca 90 tis Kč. Jak jste si jistě všimli, celé oplocení opravujeme postupně již několik let. Je to nákladná, ale nezbytná akce. Každý dar je tedy vítán.

7. Je možné si objednat nástěnný kalendář evangelických kostelů pro rok 2024. Prohlédněte si jej a zapište se do seznamu. Také jsou tu již výrobky z chráněné dílny Rolnička. Vybírejte podle plakátku nebo na e-shopu a zapisujte vzadu na stole. Nákup koordinuje sestra Martina Votavová.

8. Dnešní chrámová sbírka bude věnována na dílo Páně v našem sboru.