Ohlášky – 25.12.2023

1. Srdečně zveme k bohoslužbám příští neděli, poslední den v roce. Bohoslužby s večeří Páně budou v Hořátvi od 8:30 a v Nymburce od 10:00.

2. Na Silvestra odpoledne od 17 hodin jste zváni na faru k besedě. Pohoštění bude vítáno.

3. V týdnu se žádná pravidelná shromáždění nekonají. Ani zítra, na Štěpána, letos bohoslužby nebudou. Sestra farářka bude mít od úterka do pátku dovolenou.

4. Z partnerského sboru v Kelsterbachu přišlo přání požehnaných vánoc a aby nás Bůh provázel celým rokem 2024. Jsou zděšení nad tragickou událostí ze smrti tolika mladých lidí. Myslí na nás a naši zemi s účastí.

5. Vzadu u dveří si můžete vybrat církevní tisk a také si koupit Evangelický kalendář a pobožnosti Na každý den pro rok 2024. Každý výtisk stojí 180 korun.

6. Dnešní chrámová sbírka při vycházení bude věnována na bohoslovce a vikariát v naší církvi.