Ohlášky – 10. prosince 2023

1. Dnes odpoledne můžete navštívit Hořátev, kde před naším kostelem bude adventní divadelní přestavení. Pořádá je obec od 14:00.

2. Srdečně zveme k bohoslužbám třetí neděli adventní pouze do Nymburka. Bohoslužby budou spojeny s dětskou vánoční slavností. Starší děti si připravují divadlo „Báseň o narození“ a mladší pásmo vánočních básniček. Zvány jsou i děti z dětského domova. Těšíme se na vás!

3. Kdo chcete přispět na vánoční nadílku pro děti, můžete se zapsat vzadu na listinu a peníze buď poslat na účet s VS 19 nebo v hotovosti dát do kasičky. Ve sboru budeme připravovat 60 balíčků.

4. V týdnu bude mít sestra farářka dva dny dovolenou a pak budou tato setkání:

Ve čtvrtek zkouška zpěvu na vánoce od 17 hodin.

V pátek mají děti nacvičování vánočního divadla. Začátek je ve 14:40 v presbyterně.

V sobotu bude hlavní zkouška vánoční slavnosti, a sice v kostele od 14 hodin.

Po zkoušce se sejde mládež.

5. Vzadu na stole jsou připraveny výtisky nového Evangelického kalendáře a také pobožností Na každý den, po 180 korunách. Rozeberte si poslední čísla ČB.

6. Vychází Adventní Posel. Kdo jej neodebíráte elektronicky, tak si můžete vyzvednout výtisk označený vaším jménem. Prosíme také o pomoc s roznáškou na další adresy.

7. Děkujeme vám, kteří jste dnes připravovali bohoslužby.

8. Dnešní chrámová sbírka bude pro středisko Diakonie – Střední Čechy na pořízení

bateriového úložiště do evakuačního výtahu v budově v Libici nad Cidlinou. Děkujeme předem za vaše dary.