Ohlášky – 18. neděle po Trojici

Oznámení

1. Bohoslužby příští neděli se konají v Hořátvi i v Nymburce v obvyklou dobu. Bude to příležitost, abychom poděkovali za úrody tohoto roku. Proto bude také slavena svatá večeře Páně. Chrámová sbírka bude věnována na celocírkevní sociální a charitativní pomoc.

Odpoledne 2. října jsme zváni na slavnostní bohoslužby po generální opravě varhan ve Velenicích. Konají se od 14 hodin, od 16 hodin pak je koncert L. Moravetze.

2. V týdnu zveme k těmto shromážděním:

V pondělí od 16:30 setkání rodičů s nejmenšími dětmi. Podle počasí buď na faře nebo na zahradě.

V úterý od 13:30 má vyučování první skupina dětí.

Ve čtvrtek od 18 hodin biblická hodina v Hořátvi.

V pátek mají děti vyučování od 14:45.

Mládež se sejde také v pátek – a to v 18 hodin. Mládež je také zvána na celocírkevní sjezd mládeže do Třebíče 7.–9.10.

3. V neděli 9. října v 15 hodin bude ve sboru Brno 1 instalována za druhou farářku Jana Hofmanová. Pozvánka na instalaci je na nástěnce. Srdečně zveme k této radostné události!

4. Prosíme učitelky NŠ, aby se zapsaly na další neděle. Vyzvedněte si nové číslo KJ a ČB.

5. Dnešní chrámová sbírka je věnována na dílo Páně v tomto sboru. Sbírku vykoná: