Ohlášky – 13. března 2022

1. Srdečně zveme k bohoslužbám příští neděli do Hořátve i do Nymburka.

2. V příštím týdnu se konají tato shromáždění:

V úterý od 16 hodin bude v presbyterně schůzka rodičů s nejmenšími dětmi.

Ve středu se ve 14:30 na faře sejdou senioři.

Ve čtvrtek bude biblická hodina v Hořátvi od 19 hodin. Můžete přisednout do auta k sestře farářce.

Další pravidelná setkání se kvůli jarním prázdninám konat nebudou.

3. Ohlašujeme, že v neděli 27. března náš sbor navštíví br. farář Ondřej Titěra, který poslouží při bohoslužbách a odpoledne povede besedu na téma „Zpíváme z nového zpěvníku“. Vyzvedněte si pozvánku nebo si přečtete informace o programu na plakátu nebo na internetových stránkách sboru. Jste srdečně zváni!

4. Informujeme, že v domečku na zahradě již máme čtyři nové obyvatele. Z Ukrajiny se k nám uchýlily dvě maminky se dvěma dětmi. Děkujeme všem, kteří již v týdnu nabídli svou pomoc. Nákupy a spotřebu v domečku zatím platíme ze sbírky, kterou jsme již shromáždili na sborovém účtu. Nadále je možné tam přispívat pod VS 1.

5. U varhan slouží Jan Roskovec, nedělní školu učí Tereza Cimrmannová a presbyterskou službu má Pavel Hamták.

6. Dnešní chrámová sbírka bude věnována na církevní tisk – například pro vydávání Českého bratra nebo Sbírky kázání naší církví.

Prosíme nezapomínejte také na příspěvky pro Taniu z Bangladéše, které každý měsíc musíme odvádět jako školné. Kasička je na postranním stole. Děkujeme za všechny vaše dary.