Ohlášky – 6. května 2018

Oznámení:

1. Srdečně zveme pravidelným bohoslužbám příští neděli –v Hořátvi i v Nymburce.

2. V příštím týdnu se ve čtvrtek ve svátek Nanebevstoupení Páně koná večerní pobožnost od 18:30. Sejdeme se v naší kazatelské stanici v Hořátvi na faře. S. farářka nabízí místa v autě. Odjezd od fary je v 18:15. Prosíme, kdo potřebujete odvézt, přihlaste se.

Ve středu se proto biblická hodině v Nymburce nekoná.

V pátek se ve 14:45 sejdou děti a v 18 hodin mládež.

V sobotu od 9:30 mají své vyučování konfirmandi.

3. Srdečně vás zveme na benefiční koncert pro Hořátev, který se koná v našem nymburském kostele příští sobotu 12. května od 19 hodin. Na programu bude barokní flétna a recitace Antoine de Saint-Exupéryho.

4. Do konce května běží sbírka darů na Jeronýmovu jednotu. Prosíme, pamatujte svou obětavostí na tento účel. Z prostředků se sborům poskytují bezúročné půjčky na opravy budov. Vzadu na stole je listina a plechovka, kam se můžete zapsat a dary složit, nebo poslat na sborový účet se zprávou „pro JJ“.

5. Na nástěnce si všimněte pozvání na Noc kostelů; brožury s programem si můžete rozebrat vzadu na stole.

Nezapomínejme ani na školné pro našeho Tomala Biswase v Bangladéši.

Děkujeme za vaši vytrvalou pomoc.

6. Dnes na varhany hraje Jan Roskovec. Nedělní školu učí Tereza Cimrmannová.

7. Chrámová sbírka bude věnována na dílo Páně v našem sboru. Vykoná ji Jana Kinclová