Ohlášky – 1. neděle postní

Oznámení

1. Dnes po bohoslužbách srdečně zveme k výročnímu sborovému shromáždění. Sejdeme se v sále za kostelem a prosíme členy s hlasovacím právem i hosty, aby se hned u dveří podepsali do seznamu.

2. Příští neděli se konají bohoslužby jako obvykle v Hořátvi i v Nymburce.

3. V týdnu zveme k těmto setkáním:

V pondělí od 16:30 se na faře setkají rodiče s nejmenšími dětmi.

V úterý od 14 hodin biblická hodina pro starší děti. Od 17 hodin zkouška zpěvu na velikonoce. Od 18 hodin se koná biblická hodina pro dospělé a od 19 hodin schůze staršovstva.

Ve čtvrtek od 18 hodin biblická hodina v Hořátvi.

V pátek od 14:45 bude biblická hodina pro mladší děti a od 18 hodin schůzka mládeže.

3. Za týden, v sobotu 11. března od 9 hodin se v našem sboru pořádá setkání kurátorů Poděbradského seniorátu. Náš sbor je hostitelem. Proto opět prosíme o pomoc s pohoštěním. Jsou srdečně zváni i další presbyteři a členové církve. Br. Farář Martin Zikmund bude mít hlavní program na téma: Reformátor – Martin Luther.

4. Nabízíme nerozebraná čísla ČB a KJ.

5. Dnešní sbírka je určena na celocírkevní tisk a prosíme, abyste toto dílo štědře podpořili. Sbírku vykoná: