Ohlášky – 26. května 2024

1. Srdečně zveme k bohoslužbám příští neděli, 2. června, tentokrát jen do Nymburka. Chystáme sborovou neděli pro děti i dospělé spolu z členy sboru z Roztok u Prahy. Tento sbor jsme loni v hojném počtu navštívili a nyní chceme pohostinnost bratřím a sestrám z Roztok oplatit. Proto bude i společný oběd a nabídka odpoledního programu. Prosíme o pomoc s přípravou oběda. Zapisujte své příspěvky i služby do seznamu vzadu na stole. Děkujeme a těšíme se, že spolu strávíme krásnou neděli.

2. V příštím týdnu zveme k těmto setkáním:

• V úterý bude zkouška zpěvu na Noc kostelů, v kostele od 17:00.
  • Ve středu bude schůzka maminek s nejmenšími děti od 10:00
  • Ve čtvrtek bude od 14:30 schůzka seniorů v domečku. Od 17 hodin zkouška zpěvu a od 19 hodin biblická hodina v Hořátvi v domácnosti.
  • V pátek mají děti v domečku vyučování od 14:40 a mládež schůzku v 17 hodin.

3. V sobotu skončilo 36. zasedání synodu Českobratrské církve evangelické. S jeho usneseními se můžete seznámit na stránkách e-cirkev.cz.

4. Ohlašujeme a zveme na letošní Noc kostelů, která se v celé republice i v dalších zemích koná v pátek 7. června. Jako již tradičně jsme připravili pestrý program, který si můžete pročíst na nástěnce. A opět prosíme o pomoc členů sboru ve čtvrtek večer při stavění stanu (hodinu upřesníme) a v pátek odpoledne při chystání pohoštění. Bude třeba připravit občerstvení a pomáhat při stolech. Seznam tu bude příští neděli.

5. Dnes končí celocírkevní sbírka na Jeronýmovu jednotu a bude odeslána. Vyzvedněte si nové číslo ČB s tématem „Bůh je láska“.

6. Dnešní chrámová sbírka bude věnována na dílo Páně v našem sboru.

7. Po bohoslužbách jste zváni na zahradu ke kávě.