Ohlášky – 25. srpna 2024

1. Děkujeme bratru Miroslavu Soukupovi za dnešní službu Slova. Sestra farářka je v administrovaném Bošíně.

2. Srdečně zveme k bohoslužbám příští neděli, 1. září, do Hořátve i do Nymburka v obvyklou dobu. Bude to již první neděle školního roku, proto budou bohoslužby také s dětmi a s vysluhováním večeře Páně.

Po bohoslužbách budete všichni zváni do prebyterny na promítání fotek z letošního tábora a k malému pohoštění.

Potom zve sestra farářka rodiče i nové konfirmandy k prvnímu setkání.

3. Pro příští neděli také ohlašujeme celocírkevní sbírku na školy Evangelické akademie. Loňská sbírka pomohla sedmi školám téměř půl milionem korun. Prosíme, abyste na naše církevní školství, které se těší skvělé pověsti, pamatovali svou obětavostí. Dopis o sbírce a školách najdete na nástěnce.

4. Připomínáme ještě dvě události pro další víkend, a sice:

• 6. – 8. září sborový pobyt v Herlíkovicích
  • v sobotu 7. září Polabskou evangelickou pouť v Poděbradech

5. Dnešní chrámová sbírka bude na dílo Páně v našem sboru. Děkujeme za vaši obětavost.

6. A po bohoslužbách zveme k rozhovorům u kávy na zahradě.