Ohlášky – 2. června 2024

1. Vítáme mezi námi členy i sestru farářku evangelického sboru z Roztok u Prahy. Těšíme se, že spolu strávíme čas i po bohoslužbách – při společném obědě, kam jste zváni všichni a pak při rozhovoru u kávy. Nachystány jsou hry pro děti a procházka pod vedením bratra Soukupa, či prohlídka Toleranční modlitebny v Hořátvi s bratrem Řezáčem.

2. V příštím týdnu zveme k těmto setkáním:

• V úterý bude v kostele zkouška zpěvu od 17 hodin. Večer od 19 hodin schůze staršovstva.
  • Ve středu bude schůzka maminek s nejmenšími dětmi od 10:00.
  • Ve čtvrtek zkouška zpěvu od 17 hodin.
  • V pátek se děti ani mládež nesejdou. Všichni jste zváni na Noc kostelů od 18 hodin. Program všech nymburských kostelů je na plakátu. V našem kostele budeme hostit kapelu ČaroTaJ a další program. Prosíme vás o pomoc s přípravou. Na stole je seznam, kam můžete zapsat, jaké jídlo přinesete. Je třeba, aby několik bratří přišlo v pátek v 16:30 a připravili stoly a osvětlení. Děkujeme.

3. Dnešní chrámová sbírka bude věnována na dílo Páně v našem sboru.