Ohlášky – 13. října 2024

1. Děkujeme bratru Miroslavu Soukupovi za dnešní službu slova.

2. Příští neděli zveme k bohoslužbám do Hořátve i do Nymburka v obvyklou dobu. Poslouží nám sestra farářka Jana Hofmanová. Sestra farářka Roskovcová bude v Bošíně.

3. V týdnu zveme k těmto shromážděním:

V úterý bude biblická hodina pro dospělé, na faře od 19:00.

Ve středu schůzka maminek s nejmenšími dětmi, na faře od 10:00.

Ve čtvrtek biblická hodina v Hořátvi, v domácnosti od 19:00.

V pátek biblická hodina pro děti v domečku od 14:40. Mládež je zvána buď na seniorátní dny na Mělník nebo k nám na program o misii.

V sobotu bude konfirmační cvičení v domečku od 10 hodin.

4. A ještě je tu pozvání pro všechny bez ohledu na věk: v pátek 18. října od 18 hodin u nás bude hostovat misionářka v Jihovýchodní Asii, paní Radka Kvičalová, která je na čas zpět v Česku. Většinu roku však tráví na misii v Nepálu. O své práci nám bude vyprávět a promítat. Také přiveze šperky vyrobené ženami z Himalájí, které bude možné si koupit. Vstupné na tento večer je dobrovolné. Jste srdečně zváni do presbyterny za kostelem. Rozeberte si plakátky vzadu na stole.

5. Připomínáme další pozvání

• z mělnického sboru, kde bude v neděli 20. října v 15 hodin instalován nový farář Miroslav Strádal.
  • A rovněž v neděli 20. října se můžete zúčastnit ordinace nových dvou farářek naší církve. Ordinace se koná v Praze u Salvátora.
  • Dále jsme zváni Římskokatolickou farností na jejich faru k diskusnímu večeru na téma Židovské kořeny křesťanské víry. Program povede paní Pavla Edita Herciková, biblistka která žila 5 let ve „svaté zemi“. Koná se v pátek 25. října od 19 hodin. Plakát je u vchodu na nástěnce.

6. Dnešní chrámová sbírka bude věnována na dílo Páně v našem sboru.

7. A po bohoslužbách zveme na kávu u domečku na zahradě. (?)