Sbírka pro Charitu v Nymburce

Milí přátelé a příznivci Farní charity, máme zde několik informací a také prosbu:

1. Pro lidi bez domova je v současnosti největší nouze o ručníky a ponožky (převážně pánské).
    Do pátku 28. října můžete ručníky a ponožky nosit do sboru, do „domečku“. Zvoňte na faře. Děkujeme.

2. SBÍRKA POTRAVIN        12. 11. 2022          8 – 18h Albert Nymburk

Možno darovat I z domu přinesené trvanlivé potraviny a drogerii. Všechny dary poputují obratem přímo do skladu Farní charity Nymburk, odkud budou vydávány potřebným lidem.

Dobrovolníci se mohou hlásit na telefonu 735 708 884 nebo e-mailu charita.nymburk@centrum.cz.

Farní charita Nymburk předem děkuje za jakékoli přispění I pomoc, včetně propagace a zejména modlitby za zdar sbírky.

3. TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA 2023:       koledníci budou chodit  1. – 15. 1. 2023 (do 31. 1. bude možnost přispět ještě přes QR kód a do 30. 4. přes online kasičku).