Povzbuzení do nouzového stavu

Opět se bohužel musely zavřít kostely, a tak připomínáme online nabídku naší církve.

Aktuální informace naleznete na webu https://www.e-cirkev.cz/ v rubrice „Církev doma“. Můžete si například poslechnout „Slovo na doma„, vybrat si z nabídky online bohoslužeb nebo si najít podklady pro domácí pobožnosti.

Aktuální informace z našeho sboru pak samozřejmě naleznete zde. Každou neděli tu najdete kázání v textové formě a od příštího týdne už opět i jeho audio nahrávky. Sledujte prosím také pravidelné ohlášky.

Protože se nemůžeme setkávat osobně, zveme Vás alespoň k následujícím společným aktivitám:

• biblická hodina pro dopělé přes platformu jitsi.meet ve středu ve 20:00
  • každodenní čtení na pokračování pro děti (link je k dispozici u s. farářky)

Vyzýváme k individuálním pobožnostem v domácnostech, k telefonátům a elektronickým rozhovorům se sestrou farářkou, která je k tomu připravena (737 814 404).

Prosíme Vás, abyste mysleli i na bratry a sestry kteří nejsou „online“. Snažíme se s nimi udržovat kontakt a zásobovat je tiskovinami, uvítáme ale i Vaši pomoc.

Přejeme Vám hodně síly v těchto složitých časech a těšíme se, že se budeme brzy opět moci setkat osobně.