Ohlášky – 28. srpna 2022

1. Dnes po bohoslužbách mají schůzku rodiče konfirmandů se sestrou farářkou.

2. Příští neděli zveme k bohoslužbám na začátek školního roku jen do Nymburka na 10. hodinu. Kázání bude určeno i dětem a společně budeme slavit sv. večeři Páně. Sbírka bude pro školy Evangelické akademie.

3. V týdnu se konají tato setkání:

V pondělí v domečku porada učitelů NŠ od 18 hodin.

V úterý rodiče s dětmi na zahradě od 16 hodin.

Ve čtvrtek schůzka mládeže od 18 hodin

4. Máme zde pozvánky ze seniorátu.

Nejprve pro mladší mládež od 12 do 17 let. Týká se to již konfirmandů. Seniorátní odbor mládeže Poděbradského seniorátu zve do Poděbrad na pátek 2. září od 16 hodin. Ve sborové místnosti bude připraven program. Je možné přespat a zúčastnit se i dalšího dne, k němuž se váže naše druhá pozvánka na:

Polabskou evangelickou pouť v Poděbradech. Je to seniorátní setkání pro všechny generace. Program začíná v sobotu v 9:15 a je až do odpoledne.

Plakátky s programem na obě události najdete v předsíni kostela na tabulích. Organizátoři uvítají, když se předem přihlásíte – kvůli pohoštění. Ale je možné jet i bez přihlášení.

5. A další pozvání je z ekumeny v Nymburce: Nemocnice, jménem své kaplanky Petry Lorencové, a místních církví organizuje Modlitbu za nemocnici Nymburk v pondělí 5. září od 17 hodin. Modlitba se koná v kostele sv. Jiljí. Připojit se může každý.

6. U varhan slouží Regina Váchová a presbyterskou službu má Ester Šárovcová. Děkujeme.

7. Dnešní sbírka je určena na dílo Páně v našem sboru.

8. Po bohoslužbách jste zváni na zahradu ke kávě a rozhovorům.