Ohlášky – 24. ledna 2021

1. Srdečně zveme k bohoslužbám v neděli 31. ledna do Hořátve i do Nymburka.

2. Dnes odpoledne od 17 hodin, zveme k ekumenickým bohoslužbám v rámci Týdne modliteb za jednotu křesťanů. Konají se v našem kostele. Kázat bude katolický bratr farář Jaroslav Krajl. Sbírka bude věnována na dárky zdravotníkům na covidových odděleních nemocnice. Bohoslužby bude možné také sledovat online. Adresu najdete na sborovém webu.

3. V úterý od 14 hodin bude konfirmační cvičení. Od 20:00 zveme k biblické hodině on-line (na platformě https://meet.jit.si/ccenymburk )

V pátek od 17:00 bude on-line biblická hodina pro děti. Mládež se sejde v 19:30.

4. Oznamujeme radostnou zprávu, že v úterý se manželům Filipovi a Radce Roskovcovým narodil syn Samuel.

5. Dnešní chrámová sbírka bude věnována na Křesťanskou službu. Tato sbírka je finančním zdrojem pro celocírkevní Fond křesťanské služby, který je sociálním fondem, z něhož je poskytována zaměstnancům (současným i bývalým) naší církve finanční výpomoc formou příspěvků, darů i půjček zejména v případě nemoci, neštěstí v rodině či nenadálých událostí, ale také příspěvek na stěhování kazatelů či výpomoc kazatelům při odchodu do důchodu.

6. Při vycházení si můžete vzít nová čísla Českého Bratra a Kostnických jisker.

7. Dnes u varhan slouží Jan Roskovec a službu v kostele má Alžběta Hájková. Děkujeme.