Ohlášky – 21. února 2021

Účast:

Sbírka:

Webové stránky sboru: www.nymburk.evangnet.cz

1. Srdečně zveme k bohoslužbám příští neděli 28. února do Hořátve i do Nymburka. Sbírka bude věnována na podporu tiskovin v naší církvi.

2. V příštím týdnu se konají tato shromáždění on-line, z kterých si můžete vybrat:

V úterý od 14 hodin bude konfirmační cvičení. Večer biblická hodina od 20:00.

V pátek od 17:00 bude biblická hodina pro děti. Mládež se sejde v 19:30.

3. Zprávy o sborové činnosti v době pandemie průběžně sledujte na internetových stránkách sboru. Odkaz na platformu, na níž konáme shromáždění v týdnu je stále tentýž – https://meet.jit.si/ccenymburk Zveme vás k účasti.

4. Sbor na jaře objedná nové Evangelické zpěvníky. Cena se pohybuje mezi 400-500 Kč, podle velikosti nákladu. Prosíme, pokud si někdo chce koupit zpěvník pro sebe domů, aby se zapsal na listinu. Peníze budeme vybírat, až tu zpěvníky budou. Také je možné podpořit sbor tak, že jednotlivci zasponzorují jeden nebo víc zpěvníků. V takovém případě do věnovaného zpěvníku k obecnému užívání napíšeme jméno dárce. Prosíme vás tedy, abyste tuto podporu podle svých možností zvážili. Na církevních stránkách je možné dohledat náhled nového zpěvníku. V posledním čísle ČB je informativní článek.

5. Pro celé postní období vyhlašuje Evangelická diakonie sbírku na podporu syrských dětí, které se před válkou uchýlily do Libanonu. Diakonie tam podporuje jejich vzdělání. Prosíme vás o pomoc. Vzadu na stole je truhlička, do které můžete až do Velikonoc vkládat své dary. Rozeberte si letáky s informacemi o této postní sbírce.

6. Při vycházení si můžete vzít Českého Bratra a Kostnické jiskry. Na faře jsou připravena potvrzení o darech pro daňové přiznání.

7. Dnes u varhan slouží Jan Roskovec a službu v kostele má Tomáš Groll. Děkujeme.

8. Chrámová sbírka bude věnována na dílo Páně v našem sboru.