Ohlášky – 21. dubna 2019

Oznámení:

1. Srdečně zveme k bohoslužbám zítra, na velikonoční pondělí. Konají se jen v Nymburce od 10:00 a poslouží nám br. farář Jan Roskovec.

2. Vyřizujeme přání požehnaných velikonočních svátků od našeho partnerského sboru v Kelsterbachu.

3. V týdnu od 23. do 28. dubna bude mít sestra farářka dovolenou.

4. Vzadu na stole je připraven časopis ČB, v kterém je mimo jiné rozhovor s br. f. Jiřím Doležalem, právě 90-ti letým. Na tisk, který sbor odebírá můžete přispět do kasičky (30 Kč) . Nezapomínejte, prosíme, ani na trvalou sbírku pro našeho studenta z Bangladéše, Tomala Biswase.

5. Chrámová sbírka je celocírkevní a je určena na Hlavní dar lásky Jeronýmovy jednoty. Letos na opravu střechy fary i kostela v Bošíně. Dopis k této sbírce si přečtěte na nástěnce u vchodu.

Doporučujeme také dopis s názvem „Pomozte nám zaznamenat historii“. K 30-ti letému výročí sametové revoluce sbírá ústředí církve dobové dokumenty a svědectví z osobních i sborových archivů.

6. Dnes na varhany hraje Jan Roskovec, NŠ učí Tereza Cimrmannová. Službu má Jana Janů Jeřábková.