Ohlášky – 20. března 2022

1. Srdečně zveme k bohoslužbám příští neděli. Budou se konat jen v Nymburce v 10 hodin. Hostem ráno na kazatelně i odpoledne bude br. farář a náměstek synodního seniora Ondřej Titěra. Provede nás teoreticky i prakticky novým Evangelickým zpěvníkem, u jehož příprav osobně byl. Odpoledne ve 14:30 jste znovu zváni do kostela na program: „Všichni zpíváme z novéhoPozvánku si můžete vyzvednout nebo přečíst vzadu v kostele. Prosíme také o příspěvky k drobnému pohoštění, které bude odpoledne zde v kostele.

2. V příštím týdnu se konají tato shromáždění:

V úterý od 16 hodin bude v presbyterně schůzka rodičů s nejmenšími dětmi.

Ve středu se v 15:30 konfirmační cvičení, v 18:30 křestní katecheze.

Ve čtvrtek bude na faře zkouška zpěvu – v 17:00.

V pátek se ve 14:45 na faře sejdou děti, mládež v 18 hodin.

3. Vítáme mezi námi další rodinu z Ukrajiny a přejeme jim, aby se mezi námi cítili jako v druhém domově. Naše sbírka na pomoc stále pokračuje. Nadále je možné tam přispívat pod VS 1.

Děkujeme všem za jakoukoli pomoc!

4. U varhan slouží Jan Roskovec, nedělní školu učí Martina Votavová a presbyterskou službu má Tomáš Groll. Dnešní chrámová sbírka bude věnována na dílo Páně v našem sboru.

5. Vyzvedněte si nové číslo ČB.

6. Prosíme, nezapomínejte také na příspěvky pro Taniu z Bangladéše, které každý měsíc musíme odvádět jako školné 475 Kč. Kasička je na postranním stole. Děkujeme za všechny vaše dary.