Ohlášky – 24. dubna 2022

1. Srdečně zveme k bohoslužbám příští neděli do Hořátve i do Nymburka.

2. Následující úterý, 26. dubna, se v našem kostele koná koncert souboru Musica Florea, který letos slaví 30 let svého trvání. Koncert je nazván Bizarní“ A. Zimmermann a G. Ph. Telemann. Vstupenky je možné koupit předem na www.goout.net nebo na místě v kostele. Koncert začíná v 19:00.

3. V týdnu jste zváni k těmto shromážděním:

V úterý od 16 hodin setkání rodičů s nejmenšími dětmi.

Ve středu od 15:30 konfirmační cvičení a od 18:30 křestní katecheze.

Ve čtvrtek v 19 hodin proběhne vizitace sboru. Se staršovstvem i farářkou budou jednat zástupci seniorátního výboru. Zkontrolovány budou i důležité dokumenty, hospodaření a práce staršovstva i farářky.

V pátek se ve 14:45 sejdou k vyučování děti.

4. S radostí oznamujeme, že v neděli 8. května při bohoslužbách budou pokřtěny dvě mladé ženy, Adéla Fialová a Radka Roskovcová.

5. Nemocniční kaplanka posílá velké poděkování dětem, které opět na svátky připravily dárky pro dlouhodobě nemocné pacienty. Díky patří také všem, kteří včera pomáhali v Albertu s potravinovou sbírkou.

6. Vyzvedněte si nové číslo ČB s tématem: Devastace přírody.

7. U varhan dnes slouží Regina Váchová, nedělní školu učí Martina Votavová a presbyterskou službu má Ester Šárovcová.

Dnešní chrámová sbírka je určena na dílo Páně v našem sboru.