Nový zpěvník pro sbor i pro rodinu

Evangelická církev vydává nový zpěvník. Pro svou soukromou potřebu si jej můžete objednat i vy. Nový zpěvník obsahuje kromě 800 písní i další doprovodné texty a jeho ambicí je nahradit všechny dosud používané zpěvníky v naší církvi.

• 800 písní na 1200 stranách; to nejlepší z EZ, Svítáku a dalších zpěvníků + nové písně a doprovodné texty (modlitby, krátké pobožnosti)
  • bude vydána i elektronický verze pro Android a iOS
  • cena mezi 400 Kč – 500 Kč (v závislosti na velikosti nákladu)
  • rozměr 12 cm x 18 cm

Zpěvníky budou nejprve objednávány na základě poptávek jednotlivých sborů. Prostřednictvím sborů je nyní možné si objednat zpěvníky i do rodin. Pokud máte zájem o nový zpěvník pro svou soukromou potřebu, dejte nám vědět na facebooku, emailem nebo na listině v kostele. Vaši poptávku připočteme ke sborové.

Více informací o novém zpěvníku naleznete na webu https://evangelickyzpevnik.cz/

Také je možné podpořit sbor tak, že jednotlivci zasponzorují jeden nebo víc zpěvníků. V takovém případě do věnovaného zpěvníku k obecnému užívání napíšeme jméno dárce. Prosíme vás tedy, abyste tuto podporu podle svých možností zvážili.