Reakce na nouzový stav a odkazy na další zdroje

Až do odvolání je zakázáno konat shromáždění, včetně bohoslužebných, s účastí převyšující 30 osob. Dočasně se proto nemůžeme scházet při bohoslužbách a rovněž ostatní shromáždění v týdnu musíme odvolat. Zde naleznete další informace i odkazy.

nemůžeme se v neděli scházet při bohoslužbách, ale to neznamená, že bychom nemohli světit neděli a oddělit její část k domácí pobožnosti. Ráda bych vás k tomu povzbudila, abyste v této době mohli čerpat potěšení z Božího slova a neztratili rytmus křesťanského života, který pokládám za uklidňující.

Na našich webových stránkách sledujte nové informace. Prosím, pokud budete mít příležitost, nabídněte je dál třeba i tiskem těm, kteří k internetu přístup nemají. Kromě toho kopíruji odkazy na sbory, které poskytují živou nahrávku bohoslužeb a můžete si je tedy pustit nahlas:http://bit.ly/e-bohosluzby

Nebo můžete sledovat nedělní rozhlasové bohoslužby na stanici Vltava od 9:00. Sledujte také www.e-cirkev.cz

Reakci synodní rady ČCE k vyhlášení nouzového stavu naleznete zde.

Nabízím vám také svůj čas a prostor farního zázemí.

Můžete telefonovat na číslo: 737 814 404.

Srdečně vás zdravím,

vaše farářka