Ohlášky – 1. neděle po Zjevení Páně

8. ledna 2017

Oznámení

1. Srdečně zveme na bohoslužby příští neděli, které se konají v Hořátvi i v Nymburce jako obvykle. Poslouží nám bratr docent Petr Sláma z ETF UK.  S.farářka bude v Bošíně.

2. V týdnu se konají tato shromáždění:

V úterý od 14 hodin biblická hodina pro starší děti.

Ve čtvrtek od 18 hodin biblická hodina v Hořátvi.

V pátek od 14:45 se sejdou mladší děti a v 18 hodin mládež – v době mrazů vždy na faře.

3. Z jednání staršovstva informujeme o chystaných akcích:

V neděli 22. ledna od 17 hodin se u nás konají ekumenické bohoslužby, při nichž bude kázat katolický farář, bratr Jaroslav Krajl a pak máme my pozvat ostatní církve ke stolům. Budeme prosit o vaši pomoc s pohoštěním.

Další neděli 29. ledna od 19 hodin zveme na krásný koncert souboru Musica florea v našem kostele.

Výroční sborové shromáždění se bude konat v neděli 5. března po bohoslužbách.

4. Nabízíme nové letáky o křtu, večeři Páně, o víře, svatbě a pohřbu, které vydala SR k misijním účelům. Jeden výtisk stojí 10 Kč. Můžete je donést svým přátelům a známým.

5. Ještě je možné koupit si poslední výtisk domácích pobožností pro rok 2017 Na každý den a Hesla JB. Vyzvedněte si nové číslo KJ.

6. Prosíme učitelky NŠ, aby se zapsaly na příští období.

7. Dnešní sbírka je určena na dílo Páně v našem sboru a vykoná ji: