Ohlášky – Boží hod vánoční

Oznámení

1. Bohoslužby na druhý svátek vánoční se konají zítra zde v kostele od 10 hodin.

2. Srdečně zveme na Silvestra k rozloučení se starým rokem. Biblický program připraví br. f. Doležal. Poté následuje beseda při pohoštění. Začátek je v 17. hodin. Prosíme, abyste se zapsali vzadu na seznam. Podle počtu účastníků teprve rozhodneme, jestli stačí farní kancelář nebo sál za kostelem.

3. Bohoslužby na Nový rok, příští neděli, se konají v Hořátvi i v Nymburce jako obvykle. Bude při nich vyluhována sv. Večeře Páně.

4. Děkujeme za vaše dary, které dáváte na doplacení instalovaného nového topení zde v kostele. V předsíni kostela se můžete podívat na rozpis prací, které tu proběhly.

5. ještě je možné koupit si poslední výtisky domácích pobožností pro rok 2017 Na každý den a Hesla JB. Na postranním stole je několik posledních dárků z Diakonie a kalendáře, které jste si dosud nevyzvedli.

6. Chrámová sbírka dnes bude věnována na bohoslovce a vikariát naší církve. Prosím o vaši obětavost. Sbírku vykoná s. Janů.