Nové webové stránky

Zprovoznili jsme nové webové stránky!

Omluvte, prosím, dočasné nedostatky, obsah budeme teprve postupně doplňovat.

Nově bude možné na našich stránkách najít např. aktuální ohlášky, nebo komentovat některé příspěvky. Vaše návrhy na opravy a vylepšení uvítáme buď v diskuzi pod tímto příspěvkem nebo na sborové emailové adrese nymburk@evangnet.cz.

3 komentáře

• Josef Čablík

Ještě mám další náměty
    V horní liště hlavního menu stránek by mohla být volba NAPIŠTE NÁM a pod tlačítko O NÁS by se docela hodilo zařadit volbu NÁŠ KOSTEL, kde by se daly pěkné fotografie kostela z roku 2011, jak jsou ve fotogalerii.

• Josef Čablík

Dobrý den, Filipe
    právě jsem si prohlédl náš nový web a musím říci, že je to změna tím správným směrem. Dobré je, že se u kázání už uvádí den a autor. Možná by stálo za úvahu zpracovat seznam kázání zpětně, který by se otevíral po kliknutí na volbu KÁZÁNÍ v horní liště. Uživatel by si pak zvolil, které kázání si chce prohlédnout. Tlačítkem ZPĚT DO SEZNAMU na konci textu kázání by se dostal opět do seznamu. Pokročilejší funkcí by mohl být filtr na seznam kázání podle období od-do a podle autora.
    Druhý námět mám k fotogalerii. Myslím, že by bylo dobré už odstranit obrázky z roku 2012 a starší.
    To je zatím vše.
    S pozdravem JČ

• filipr

A komentáře už opravdu fungují!