Ohlášky – Díkčinění

19. neděle po Trojici

1. Bohoslužby příští neděli se konají v Hořátvi i v Nymburce v obvyklou dobu.

Dnes odpoledne 2. října jsme zváni na slavnostní bohoslužby do Velenic. Konají se od 14 hodin, od 16 hodin pak bude na varhany po generální opravě koncertovat L. Moravetz.

2. V týdnu zveme k těmto shromážděním:

V úterý od 13:30 má vyučování první skupina dětí. Od 19 hodin je biblická hodina pro dospělé a od 19 schůze staršovstva.

V pátek mají děti vyučování od 14:45.

Mládež se sejde také v pátek – a to v 18 hodin. Mládež je také zvána na celocírkevní sjezd mládeže do Třebíče 7.–9.10.

3. Za týden, v neděli 9. října v 15 hodin bude ve sboru Brno 1 instalována za druhou farářku Jana Hofmanová. Pozvánka na instalaci je na nástěnce. Srdečně zveme k této radostné události!

4. Topení v kostele již bylo napuštěno a vyzkoušeno. V příštím týdnu budou trubice zality do anhydritu a pak tato nová podlaha musí vysychat. Včas ohlásíme, až budeme moci začít s prvními úklidovými pracemi. V kostele je ještě potřeba vymalovat část stěn. Děkujeme za vaše dary na toto dílo.

5. Dnešní chrámová sbírka bude věnována na celocírkevní sociální a charitativní pomoc. Prosíme o vaši obětavost. Sbírku vykoná: