Ohlášky – 9. neděle po Trojici

1. Od příští neděle se v Nymburce budou bohoslužby konat v sále za kostelem. A to až do ukončení prací zde v kostele.

2. Za týden po bohoslužbách nás zvou dvě jubilantky, sestry Marie Hamtáková a Stáňa Brynychová, k oslavě svých narozenin na farskou zahradu. Děkujeme za pozvání!

3. V době prázdnin se pravidelné biblické hodiny nekonají. Pouze v Hořátvi na faře ve čtvrtek vždy od 18 hodin.

4. Již jsme začali s přípravami na výměnu topení zde v kostele. První společná brigáda se koná tuto sobotu 30. července od 9 hodin. Budeme stěhovat lavice do Hořátve. Na tuto brigádu již přislíbil dostatečný počet pracovníků. Prosíme však o pomoc hned v dalším týdnu. Od 1. do 4. srpna bude potřeba odstranit prkna z podlahy pod lavicemi. Tyto práce se dají dělat v kteroukoli denní dobu i po chvilkách. Hlaste se u br. kurátora nebo s. farářky.

Také je možné na nové topení finančně přispět. Na bankovní účet s variabilním symbolem 16 nebo na sběrací listinu zde v kostele v hotovosti. Děkujeme.

5. Nabízíme nové číslo ČB s přílohou.

6. Dnešní chrámová sbírka je věnována na dílo Páně v tomto sboru. Sbírku vykoná: