Ohlášky – 2. neděle po Trojici

1. Příští neděli se konají bohoslužby v Hořátvi i v Nymburce jako obvykle.

2. Z pravidelných setkání v týdnu zveme jen k biblické hodině v úterý na faře. Začátek je v 18 hodin a od 19 hodin se sejde staršovstvo.

3. V pátek 10. června v 18 hodin zahájí celorepubliková Noc kostelů. I náš sbor chce jako každoročně otevřít kostel a přivítat návštěvníky. Prosíme o pomoc s organizací i s pohoštěním. Vzadu na stole je připraven seznam, do kterého, prosíme, zapište své jméno a čím můžete pomoci. Program NK najdete na nástěnce a rozeberte si brožury.

4. Nabízíme nová čísla KJ.

5. Také se blíží návštěva sboru z Chotiněvsi, kde jsme my byli loni. Zúčastnili jsme se bohoslužeb a byli jsme pohoštění. Letos zase pro chotiněveské připravíme oběd my. Vzadu na stole najdete seznam, kam se zapište, kdo tu zůstanete na oběd. Srdečně vás k tomu zveme! Také zveme na procházku Nymburkem, při níž nás odborným výkladem doprovodí pan Jan Červinka. Toto setkání chystáme na neděli 19. června.P

6. Dnešní chrámová sbírka bude věnována na dílo Páně v našem sboru. Sbírku vykoná: