Ohlášky – 17. března

Oznámení:

1. Po bohoslužbách zveme členy i hosty, aby přešli do sálu za kostelem, kde budeme pokračovat výročním sborovým shromážděním. Děkujeme, že sestry připravily pohoštění a prosíme zároveň o pomoc při stolech.

2. Srdečně zveme k bohoslužbám za týden, třetí postní neděli. Chrámovou sbírku věnujeme na diakonii v Opolanech, kde je domov se zvláštním režimem pro klienty s demencí.

3. V týdnu jste zváni k těmto shromážděním:

V úterý se koná zkouška zpěvu na velikonoce pod vedením Noemi Koukolové. V 17 hodin na faře.

Ve středu se sejdou senioři, od 14:30. Večer může být biblická hodina pro dospělé – podle dohody, od 19 hodin. Případně volejte předem na faru pro informaci.

Ve čtvrtek bude biblická hodina v Hořátvi, od 18 hodin.

V pátek se ve 14:30 sejdou děti a v 18 hodin mládež.

4. Oznamujeme, že na jaře budou dva termíny brigád, při nichž chceme uklidit kostel i zahradu na velikonoce a na natáčení televize. První v sobotu 6. dubna a druhý termín v sobotu 13. dubna vždy od 9 hodin.

6. Vzadu na stole je nové číslo KJ a ČB. Můžete přispět do kasičky a rozebrat si je.

7. Dnes na varhany hraje Jan Roskovec. Nedělní školu učí Anička Jeřábková. Službu má Tomáš Groll.

8. Dnešní chrámová sbírka je určena na dílo Páně v našem sboru.