Ohlášky – 10. března 2019

Oznámení:

1. Děkujeme sestře farářce Míle Hofmanové za dnešní službu Slovem i svátostí. Naše s. farářka je dnes v Bošíně.

2. V týdnu jste zváni k těmto shromážděním:

V úterý se koná zkouška zpěvu na velikonoce pod vedením Noemi Koukolové. V 17 hodin na faře.

Ve středu může být biblická hodina pro dospělé – podle dohody, od 19 hodin.

Ve čtvrtek bude biblická hodina v Hořátvi, od 18 hodin.

V pátek se ve 14:30 sejdou děti a v 18 hodin mládež.

3. Srdečně zveme všechny členy s hlasovacím právem na výroční sborové shromáždění. Bude se konat příští neděli 17. března hned po bohoslužbách. Vzadu na stole můžete zkontrolovat seznam členů a případné připomínky sdělit některému z presbyterů. Plánujeme malé občerstvení. Budeme vděčni za nějaké pečivo.

4. Z celocírkevních pozvání tu jsou dvě:

Dnes můžete sledovat pěkný program natáčený ve škole zřizované naší ČCE, nazvaný: BRATRSKÁ ŠKOLA POHLEDEM KŘESŤANSKÉHO MAGAZÍNU. Pořad bude vysílán na ČT 2 od 12:30.

Dále jsme zváni do Prahy na akci ČCE „Dáváme hlas ponižovaným“. U pomníku obětem komunismu na Újezdu, v 17:30 zahájí br. Joel Ruml a Daniel Herman, pak se bude se pokračovat společným průvodem. Pozvání přijal i ministr zahraničí Tomáš Petříček.

5. Oznamujeme, že na jaře budou dva termíny brigád, při nichž chceme uklidit kostel i zahradu na velikonoce a na natáčení televize. První v sobotu 6. dubna a druhý termín v sobotu 13. dubna vždy od 9 hodin.

6. Dnes na varhany hraje Jaroslav Wagner. Nedělní školu učí Irena Opočensksá. Službu má Tomáš Groll.

7. Dnešní chrámová sbírka je určena na dílo Páně v našem sboru.