Ohlášky – 25. listopadu 2018

Oznámení:

1. Děkujeme bratru seniorovi, Martinu Férovi za dnešní službu Slova. A zveme jej i vás k malému občerstvení hned po bohoslužbách zde v kostele.

Máme radost, že dnes mezi námi jsou i členové kazatelské stanice Hořátev a vítáme je mezi námi.

2. Příští neděle bude již první adventní. Srdečně zveme do shromáždění se slavením svaté večeře Páně v Hořátvi i v Nymburce.

V týdnu zveme k těmto setkáním:

V pondělí rodiče s nejmenšími dětmi, na faře od 16:30

V úterý se sejdou zpěváci ke zkoušce – opět v 17 hodin.

Ve čtvrtek biblická hodina v Hořátvi od 18 hodin.

V pátek se sejdou děti i mládež v obvyklou dobu.

3. Děkujeme všem, kteří přispěli na pohoštění při včerejší presbyterní konferenci.

4. Již je možné si vyzvednout a zaplatit výrobky z Diakonie Rolnička, které jste si objednali. Jsou na faře. Zde v kostele jsou dva objednané kalendáře evangelických kostelů.

5. V neděli 2.12. jsme zváni do sboru Křesťanská společenství k účasti na tradiční Tiché hodince. Začátek je v 18 hodin.

6. Dnes na varhany hraje Jan Roskovec. NŠ učí Helena Härtlová.

7. Chrámová sbírka bude věnována na dílo Páně v našem sboru. Sbírku vykoná:Tomáš Groll