Ohlášky – 22. neděle po Trojici

Oznámení:

1. Dnes odpoledne jsme zváni k pietnímu aktu u příležitosti 100. výročí republiky. První část s proslovy a také účastí zástupců nymburských církví se koná naproti v parku proti Husovu sboru ve 14:00. Druhá část se zasazením lípy bude v parku Dr. Brzoráda (za Kokosem). Srdečně zveme.

2. Bohoslužby v Hořátvi i Nymburce se budou konat příští neděli jako obvykle. Poslouží nám br. Dr. Jan Roskovec.

3. V týdnu zveme k jednomu setkání:

V úterý bude zkouška zpěvu. Začínáme v 17 hodin. Mohou se přidat noví zpěváci, budeme rádi. Letos budeme na vánoce nacvičovat spirituál.

V pátek se děti ani mládež nesejdou, protože s. farářka s dalšími členy sboru bude od čtvrtka přes víkend v partnerském sboru v Kelsterbachu.

4. Vzadu na stole je možné si na listině objednat kalendář sborů ČCE na příští rok a také již vánoční výrobky Diakonie Rolnička v Soběslavi, která letos slaví 25 let od založení. Rozeberte si ČB nebo KJ. Můžete na něj přispět do kasičky: SBOROVÝ TISK.

5. Ohlašujeme již termín podzimní brigády: v sobotu 17. listopadu.

6. Na nástěnce je vyvěšeno slovo Synodní rady ke 100 letům republiky i ke dnešní celocírkevní sbírce.

7. Dnes na varhany hraje Lia Venerová. NŠ učí Tereza Cimrmannová. Prosíme učitele, aby se zapsali na další neděle.

9. Chrámová sbírka bude věnována na Jubilejní toleranční dar, z něhož se poskytují půjčky na stavební účely v církvi. Sbírku vykoná: Jana Kinclová.