Ohlášky – 21. října 2018

Oznámení:

1. Dnes odpoledne budou v Ústí nad Labem ordinováni ke službě Slova a svátostí noví faráři naší církve. Mezi nimi bude i Anička Peltanová, která u nás byla na praxi. Na pozvánce u vchodu si můžete přečíst jména všech osmi nových ordinovaných farářů a farářek.

2. Srdečně zveme k bohoslužbám příští neděli, do Hořátve i Nymburka.

3. V týdnu zveme k těmto shromážděním:

Na úterý svolává dirigentka Noemi Koukolová první předvánoční zkoušku zpěvu. Začínáme v 17 hodin. Mohou se přidat noví zpěváci, budeme rádi. Letos budeme nacvičovat spirituál.

Ve středu se sejdou senioři. Začátek je ve 14:30.

Ve čtvrtek se koná biblická hodina v Hořátvi, od 18 hodin.

V pátek se ve 14:30 sejdou k vyučování děti a v 18 hodin mládež.

4. Vzadu na stole je možné si na listině objednat kalendář sborů ČCE na příští rok a také již vánoční výrobky Diakonie Rolnička v Soběslavi, která letos slaví 25 let od založení.

5. Vyzvedněte si ČB nebo KJ. Můžete na něj přispět do kasičky: SBOROVÝ TISK.

6. Znovu upozorňujeme na probíhající sbírky i na pozvání na různé církevní akce. Vše najdete při vycházení na stole nebo na nástěnkách.

7. Dnes na varhany hraje Jan Roskovec. NŠ učí Veronika Grollová. Prosíme učitele NŠ, aby se zapsali na další neděle.

9. Chrámová sbírka bude věnována na dílo Páně a potřeby našeho sboru. Vykoná ji: Jana Janů Jeřábková.