Ohlášky – 26. srpna 2018

Oznámení:

1. Za dnešní službu Slova děkujeme bratru doktoru Roskovcovi. S. farářka slouží v Bošíně.

2. Srdečně zveme ke sborové neděli 2. září, kterou pořádáme na začátek školního roku. Kázání bude určeno také dětem a bude vysluhována sv. večeře Páně. Zveme také k obědu, na kterém se již tradičně podílí mnoho z vás. Děkujeme předem za pomoc. Pro děti bude připraven program a pro dospělé ukázky z letního tábora a pak beseda ke století naší církve.

3. Rovněž příští neděli se koná instalace nového faráře, Lukáše Pešouta, v Lysé n.L. Plakátek je na vývěsce.

4. V příštím týdnu se konají tato setkání:

V pondělí zveme rodiče s nejmenšími dětmi ke schůzce na farní zahradě. Začínáme v 16:30.

Upozorňujeme presbytery, že mimořádná schůze staršovstva se bude konat toto úterý 28. srpna od 19 hodin.

Ve čtvrtek bude pravidelná biblická hodina v Hořátvi – od 18 hodin.

Od pátku večer do soboty poledne proběhne konfirmační cvičení.

5. Již dnes oznamujeme a zveme na přednášku pana doktora Petra Nováka nazvanou: Očima emigranta: T. G. Masaryk, říjen 1918, první republika a Mnichov. Bude se konat v našem kostele v úterý 11. září od 18:30 hodin. Na stole vzadu jsou k dispozici plakátky ke všem budoucím událostem ve sboru. Můžete je nabídnout i svým známým.

6. Dnes na varhany hraje Regina Váchová.

7. Chrámová sbírka bude věnována na potřeby sboru a dílo Páně v něm. Vykoná ji: Jana Kinclová.