Ohlášky – neděle svatodušní, 4.6.

1. Srdečně zveme k bohoslužbám v Hořátvi i v Nymburce příští neděli.

2. V týdnu se konají tato shromáždění:

V pondělí od 17 hodin je v kostele zkouška zpěvu na Noc kostelů.

Od 18 hodin rovněž v pondělí svatodušní jsme zváni k ekumenickým bohoslužbám do kostela sv. Jiljí. Kázat bude br. Farář Jan Kohout.

V úterý od 14 hodin mají biblickou hodinu starší děti. Od 18 hodin je biblická hodina pro dospělé a od 19 hodin schůze staršovstva.

V pátek se tentokrát nekoná biblická hodina pro děti ani mládež.

Odpoledne již začnou přípravné práce na noc kostelů. K ní srdečně zveme a prosíme, abyste pozvali i své sousedy a známé. Noc kostelů začíná tedy 9. června v 18 hodin. Program pro dospělé i pro děti je vypsán na plakátech.

3. Vyzvedněte si nová čísla KJ a nerozebrané plakáty a časopisy. Příspěvek na časopisy je dobrovolný. Doporučujeme společný víkend v Herlíkovicích.

4. Dnešní svatodušní neděle byla v naší církvi vybrána také jako den sounáležitosti s Evangelickou Diakonií. Má se projevit ve společné bohoslužebné liturgii, tak jak jsme ji dnes slavili, i při chrámové sbírce, která bude věnována na dílo Diakonie ČCE. Z dopisu SR přečtu několik úryvků: …

Sbírku vykoná: