Ohlášky – 5. neděle postní

Oznámení

1. Srdečně zveme k bohoslužbám příští neděli v Hořátvi i v Nymburce v obvyklou dobu.

2. V týdnu zveme k těmto setkáním:

V úterý od 14 hodin mají biblickou hodinu starší děti. Od 17 hodin je na faře zkouška zpěvu na velikonoce. Od 18 hodin biblická hodina pro dospělé. A od 19 hodin schůze staršovstva.

V pátek od 14:45 bude v domečku biblická hodina pro mladší děti. Od 18 hodin schůzka mládeže.

3. Včera jsme se v poděbradském sboru rozloučili se zesnulým bratrem farářem Bohumilem Bašteckým. Mnozí s vděčností Pánu vzpomínáme na jeho věrnou službu.

4. Doporučujeme vaší pozornosti nové plakáty u vchodu do kostela: najdete tam pozvání na dnešní odpoledne do Lysé, kde bude o novém Evangelickém zpěvníku, který má být během dvou let vydán, mluvit Ladislav Moravetz, celocírkevní kantor. Setkání se koná od 13:30. Dále jsme zváni na Moravské pašije do Poděbrad a pak již na předvelikonoční čtení Bible před knihovnou.

5. Vzadu na stole jsou připraveny výtisky ČB a KJ. Kdo chce na tyto tiskoviny přispět, může tak učinit do kasičky.

6. Dnešní chrámová sbírka bude věnována na dílo Páně v našem sboru. Sbírku vykoná: