Ohlášky – 2. neděle postní

Oznámení – 12.3.

1. Příští neděli zveme k pravidelným bohoslužbám v Hořátvi i v Nymburce. Poslouží nám bratr farář Blahoslav Matějka, někdejší zdejší kazatel.

Dnes odpoledne jsme zváni do Libice, kde bude do své funkce seniorátního kurátora uveden bratr Pavel Pistor.

3. V týdnu zveme k těmto setkáním:

V úterý od 17 hodin je na faře zkouška zpěvu na velikonoce. Rovněž v 17 hodin se v Městské knihovně koná ekumenická biblická hodina. Tentokrát má výklad kazatel KS, Petr Plaňanský.

Ve středu od 14:30 schůzka seniorů.

Ve čtvrtek od 18 hodin biblická hodina v Hořátvi.

V pátek od 14:45 bude biblická hodina pro mladší děti a od 18 hodin schůzka mládeže.

3. Z jednání staršovstva minulé úterý jsou tu tyto informace: Domlouvali jsme přípravu na několik seniorátních akcí pořádaných u nás, stanovili datum brigády na sobotu 25. března a již začali připravovat letošní Noc kostelů. Hodně času jsme věnovali hořátevské opravě kostela a jejímu financování.

4. Vzadu na stole doporučujeme výtisky ČB a KJ a dlouhodobou sbírku na našeho studenta Tomala v Bangladéši.

5. Děkujeme za vaše dary na sbírku pro církevní tisk. Vynesla 3228 Kč a byla odeslána.

6. Dnešní chrámová sbírka bude věnována na dílo Páně v našem sboru. Sbírku vykoná: