Ohlášky – neděle masopustní

Oznámení

1. Za týden 5. března je již první postní neděle. Srdečně zveme na bohoslužby s vysluhováním svaté večeře Páně. Bohoslužby se konají v Hořátvi i v Nymburce v obvyklou dobu. Sbírka bude věnována na celocírkevní tisk.

Po bohoslužbách svolává staršovstvo výroční sborové shromáždění. Prosíme členy sboru, aby na to pamatovali a zúčastnili se. Seznam členů s hlasovacím právem je pro vaši kontrolu vystaven vzadu na stole. Kdo by chtěl přispět k malému pohoštění při zasedání, bude vítán.

2. V týdnu zveme k těmto setkáním:

V úterý od 14 hodin biblická hodina pro starší děti. Od 17:30 první zkouška zpěvu na velikonoce.

Ve čtvrtek od 18 hodin biblická hodina v Hořátvi.

V pátek od 14:45 bude biblická hodina pro mladší děti a od 18 hodin schůzka mládeže. Pak ještě večer od 19:30 setkání naší mládeže s katolickou na katolické faře.

3. Další týden, v sobotu 11. března od 9 hodin se v našem sboru pořádá setkání kurátorů Poděbradského seniorátu. Náš sbor je hostitelem. Proto opět prosíme o pomoc s pohoštěním. K programu jsou zváni i další presbyteři a členové církve. Br. farář Martin Zikmund bude mít přednášku k 500. výročí reformace a k postavě reformátora Martina Luthera.

4. Nabízíme nerozebraná čísla ČB a KJ.

5. Dnešní sbírka je určena na dílo Páně v našem sboru a vykoná ji: