Ohlášky – 5.2.2017

Oznámení

1. Srdečně zveme na bohoslužby příští neděli, které se konají v Hořátvi od 8:30 a v Nymburce od 10:00.

2. V týdnu se obvyklá shromáždění nekonají, protože jsou jarní prázdniny a s. farářka má do pátku dovolenou.

3. V sobotu 11.2. od 16 hodin jsme zváni na tradiční akci Zpívání v Kolíně. Letos bude zpívání řídit bývalý církevní kantor Tomáš Najbrt.

4. Z úterní schůze staršovstva vás informujeme o chystaném výročním sborovém shromáždění 5. března a zveme zvláště členy s hlasovacím právem, aby se zúčastnili. Také bylo tlumočeno pozvání z partnerského sboru v Kelsterbachu na slavnostní setkání k 500. výročí reformace v Německu. Bratr Hofman nás seznámil s žádostí o dotaci na opravu hořátevského kostela, kterou podal v termínu.

5. Nabízíme nová čísla KJ.

6. Vzadu na stole jsou připravena potvrzení o vašich darech sboru pro daňové přiznání. Můžete si je vyzvednout.

7. Prosíme, nezapomínejte na dobrovolné dary pro studenta Tomala v Bangladéši. Děkujeme. Dnešní sbírka je určena na dílo Páně v našem sboru a vykoná ji: